Champagnekylare, Art deco, Orfèvrerie Francaise, Frankrike, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Försilvrad. Höjd 22,5 cm, bredd circa 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre anlöpningar.

77
804
87
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 jan 16:04
77 EUR
17 jan 21:39
40 EUR
15 jan 21:35
30 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13