De Vez parfymflakong, 1900-talets början.

Märkt de Vez. Överfångsglas med montering i mässing. Dekor av landskap. Höjd 20,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Pump saknas.

Auktionen avslutas
2 dagar 12 timmar
180
1 885
204
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
9 jan 22:00
180 EUR
9 jan 22:00
150 EUR
9 jan 22:00
120 EUR
5 jan 23:20
50 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - P400