Träskulptur, helgon, 1700/1800-tal

Höjd ca 31 cm.

Slitage. Figur lössnat från sockeln.

100
1 047
114
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 jan 20:44
100 EUR
13 jan 20:44
80 EUR
12 jan 22:50
60 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13