Bokstöd, ett par, 1900-tal

Bokstöd, ett par, 1900-tal

Metall och marmor. Ekorrar på marmor socklar. Höjd 12 cm, längd 12 cm, bredd 7,5 cm,

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
16 timmar 37 minuter
170
1 780
193
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 180 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
10 jan 16:04
170 EUR
10 jan 9:58
150 EUR
6 jan 16:27
50 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - F100