Klaffbord Regency England 1800-talets mitt

Fanerat med mahogny och valnöt, sarg med två lådor, parkopplade ben, fotavslutning i form av tass i mässing, hjultrissor, två fällbara klaffar, ca 163x66x72 cm utfällt, 98 cm med fällda klaffar

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Repor. Märken. Lösa fanerbitar Nyckel saknas.

Auktionen avslutas
6 dagar 17 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö