Bänk, Kina

Bänk, Kina

Mökbetsat trä, längd 116, bredd 40, sitthöjd 45 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.

Auktionen avslutas
6 dagar
750
72
81
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
22 jan 7:50
750 SEK
22 jan 1:09
608 SEK
21 jan 16:49
508 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö