David Mellor, serveringsvagn, Magis, Italien, 1990-tal

Stomme av kromad metall. Över och underdel i plast. Hopfällbar. Märkt Transit, design David Mellor, MAGIS, made in ITALY. Längd 80 cm, bredd 45 cm, Höjd 89 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre slitage.

Auktionen avslutas
7 dagar
1 000
96
108
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
21 jan 17:42
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö