Soffbord Tidaholm möbelfabrik 1950-tal

Stomme av lövträ, skiva klädd med handmålat kakel signerat Edmund, ca 103x53x55 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Repor. Märken. Något instabil.

500
48
54
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
10 jan 21:45
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13