Karl Erik Ekselius

(Sverige, 1914-1998)
Karl Erik Ekselius
(Sverige, 1914-1998)

Skrivbordsstol för JOC möbler Vetlanda sent 1900-tal

Snurrbar, armstöd av ek, fast stoppad skinnklädd sits och rygg, hjultrissor, sitthöjd ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Smärre fläckar.

Klubbat pris
4 200
402
455
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
17 jan 17:26
4 200 SEK
17 jan 17:26
4 000 SEK
17 jan 17:23
3 700 SEK
17 jan 17:23
3 500 SEK
17 jan 17:22
3 250 SEK
17 jan 17:22
3 050 SEK
17 jan 17:20
2 800 SEK
17 jan 17:20
2 600 SEK
17 jan 17:08
2 400 SEK
17 jan 13:34
2 200 SEK
17 jan 13:33
2 000 SEK
17 jan 13:33
2 000 SEK
16 jan 11:28
1 800 SEK
16 jan 9:26
1 500 SEK
10 jan 23:54
1 200 SEK
10 jan 21:38
1 100 SEK
10 jan 20:40
1 000 SEK
10 jan 20:04
950 SEK
10 jan 13:13
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13