Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal

Teak och teakfanér, bär tillverkarens stämpel, 84,5x84,5x60 cm

Åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas
6 dagar 22 timmar
1 000
96
108
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
21 jan 18:45
1 000 SEK
21 jan 18:44
800 SEK
21 jan 16:13
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö