Camilla Pyk

(Sverige, Född 1966)
Camilla Pyk
(Sverige, Född 1966)

Utan titel

Signerad och numrerad 95/195, färglitografi, 43 x 56 cm

Ej examinerad ur ram.

Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
666
64
72
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 716 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
22 jan 17:13
666 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - T3