Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)

"Aeda"

Signerad med blyerts och daterad 2009. Etsning, numrerad 50/60. Bildstorlek ca 20 x 14 cm. Med dedikation.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Konstnärens släkt

Auktionen avslutas
8 dagar 4 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - T23