Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)

"Rastas" (Trasten)

Signerad med blyerts och daterad 1980. Etsning, numrerad Tpl'a 4/5. Plåtstorlek 20 x 29,5 cm. Med dedikation.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens släkt

Auktionen avslutas
7 dagar 21 timmar
200
2 064
229
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 220 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
23 jan 18:56
200 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - T13