Spelbord Italien 1900-talets andra hälft

Fanerat med valnöt, mahogny mfl träslag, flertal spelplaner för bla schack, kortspel, backgammon, roulette, ca 78x78x75 cm, medföljer spelpjäser

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Auktionen avslutas
7 dagar 6 timmar
1 000
97
111
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
27 jan 14:54
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö