Sidobord troligen Italien sent 1800-tal

Skiva av terrazzo, ben av betsat och lackerat trä med skuren dekor, diameter ca 53 cm, höjd ca 67 cm, skiva snurrbar

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Nagg. Märken. Repor.

Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö