Ljust khaki färgat läder med spännen i guldfärgad metall. Ytterfack på varje sida. Löstagbar axelrem. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS" och numrerad. Dustbag medföljer.
Ca 23 x 33 x 17 cm.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.