Väska "Gaucho saddle bag".
Svart läder, detaljer i silverfärgad metall och stål, märkt "Dior Limited Edition 180 Made in Italy" och numrerad. Spänne fram märkt "Dior". Två fack med dragkedja samt ett mobilfack. 35 x 25 x 7 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage och märken. Repor på metallen.