PIERO BROLIS, relief samt teckning, sign. samt dat. bl.a. 1970.

Teckning avbildande naken kvinna, 30 x 20, sign. o otydl. dat.
Relief i brons avbildande naken kvinna sittandes på en pall. Sign. o dat. 1970.
Två böcker medföljer, "Locus Gallery" samt "Brolis L'uomo e l'artista".

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK