BESTICK, 73 delar, rostfritt stål, Gustavsberg, 1970/80-tal.

11 matgafflar, 13 matknivar, 8 matskedar, 8 bordsskedar, 10 smörgåsgafflar, 11 smörgåsknivar, 12 kaffeskedar. Delvis förgylld dekor. Ca 40 udda delar ur liknande servis medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
800 SEK