KÄPPAR, 4 st, silver och trä, bl a Matthias Wilhelm Rothoff, 1900-talets första hälft.

Träkäppar med kryckor i silver. Bl a 1910-17. L 47-90.

Slitage, bucklor, repor. Ett skaft skadat och kapat. En oskodd.

Utropspris
1 000 SEK