CARIN AX SAMT BJÖRN LINDROTH, färglitografi resp etsning. Sign o numr 15/30 samt 22/50.

"Kvarteret Malmen" bildstrl 30 x 28 samt "Eka" bildstrl 22 x 20.

Utropspris
1 200 SEK