REGENTLÄNGD, 26 st litografiska tryck, sent 1800-tal.

Sveriges regenter från 1397 Erik XIII (Erik av Pommern) till Oscar I. Bildstrl 22 x 18.

Fläckar. Ej examinerade ur ram. Ej helt komplett serie.

Utropspris
2 000 SEK