Diverse Övrigt
19347

SOCKERSKRIN, ek, 1800-tal.

Sockerskrin, ek, 1800-tal.
Sockerskrin, ek, 1800-tal.
Sockerskrin, ek, 1800-tal.

För sockertoppar. Skrin i fernissad ek. Handtag i mässing. Invändiga delar i furu. Kniv i stål. Nyckel. H 21.

Slitage. Rost. Enstaka sprickor.

Utropspris
600 SEK