19359
CYLINDERSTOP, 2 st, tenn, JA Gellerstedt, Härnösand 1845 resp NA Santesson, Sthlm 1850-tal.
Cylinderstop, 2 st, tenn, ja gellerstedt, härnösand 1845 resp na santesson, sthlm 1850 tal

På båda locken dekor av Oscar I:s profil. Svängda handtag. H 20.

Slitage och smärre bucklor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK