RELIKSKRIN samt VAS. glas, mässing. Kina 1900-tal.

Vas. Glas med dekor av djurscener. H. 20. Relikskrin med lock. Dekor av figurscener samt dekor av turkosa, röda stenar. H. 17.5.

Slitage. Små skador

Utropspris
1 500 SEK