SKÅL med LOCK samt PINNAR ett par, mässing. Kina. 1900-tal.

Försilvrad mässing med dekor av blommor. H 15. Pinnar med inristade tecken. L 24.

Slitage. skador.

Utropspris
1 500 SEK