Konst Grafik
20519
PARTI LITOGRAFISKA TRYCK, 6 st, bla Carl Johan Billmark, 1800-tal.
Parti litografiska tryck, 6 st, bla carl johan billmark, 1800 tal

"Inre borggården Gripsholm", av Billmark. "Tista". "Interiör af slottet Cornetto", efter W. Scholander. Ett par med Stocholmsmotiv "under sednare delen af femtonhundratalet". Karta: "Europa , politische übersicht", 1889. Bildstorl 47 x 37 och mindre.

Smärre fläckar och något gulnade.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK