John & Josiah Boydell (publ)

(England)
John & Josiah Boydell (publ)
(England)

JOHN & JOSIAH BOYDELL (PUBL), etsningar, 2 st, 1700-tal.

Efter Claude Lorrain. Lantlig vy samt stadsvy. bildstrl. 17,5x22,5

Slitage. Fläckar. Fukt skador.

Utropspris
1 000 SEK