20721
KOPPAR MED FAT, 7 ST SAMT ASSIETTER, 11 st, porslin, Meissen 1800-tal.
Koppar med fat, 7 st samt assietter, 11 st, porslin, meissen 1800-tal.

Kopparna med uppsvängd hänkel. Polykrom dekor av blommor samt guldkanter. Fyra extra fat medföljer. Assieternas diam 18 cm.

En kopp med lagning.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK