Konst Grafik
211299

Stig Borglind

(Sverige, 1892-1965)

STIG BORGLIND, etsning, sign.

"Akropolis". Bildstorlek 30 x 29.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 000 SEK