PARTI BRONS, 7 delar, Sverige samt Danmark, 1900-talets andra kvartal.

Ljusstake, Danmark, h 9.
Cigarettkopp, Danmark, h 6.
Tändsticksaskbehållare, Ystad-Brons, l 12.
Pennhållare, diam 13.
Fat, Ystad-Brons, diam 21.
Skrivställ, l 43.
Cigarrett- och tändsticksetui, l 21.

Ytslitage, två delar bär monogram.

Utropspris
1 500 SEK