OLYMPIAMEDALJER 3 st samt DELTAGARBRICKA, förgylld metall och brons, 1924.

Guldmedaljer från olympiaden i Antwerpen 1920 samt olympiaden i Paris 1924. Diam 5,5-6. Deltagarmedalj från olympiaden i Paris 1924. Diam 5,5. Deltagarbricka från olympiaden i Paris 1924. H 4,5.

Slitage. Repor. Sliten förgyllning. Deltagarbrickan saknar nål.

Utropspris
6 000 SEK