AUTOGRAFER AV BOXARE, 3 st, bla Ingemar Johansson, 1900-talets andra hälft.

Inramade, egenhändigt signerat fotografi av Ingemar Johansson samramad med kopia av biljett från Yankee Stadium 1959, 25 x 47. Autografer av Willie Pastrano resp Lennart Risberg samramade med matchbiljett i original och fotografi, 38 x 35. Autograf av George Foreman samramad med färgfotografi, 29 x 20.

Slitage, Ingemar Johanssons fotografi med delvis krackelerad yta.

Utropspris
5 000 SEK