Konst Grafik
22097
Max Walter Svanberg
(1912-1994)
260
260
260
260
260
260
260
260
260

SVANBERG, MAX WALTER. Färglitografier, 2 st, sign o numr 30/100 resp 221/260.

Imaginistiska kvinnokompositioner, den större akvarellerad. 46 x 38 resp 64 x 52.

Något gulnade. Ej examinerade ur ram.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK