22163
Akke Kumlien
(1884-1949)
Kumlien, akke. olja på duk
Kumlien, akke. olja på duk
Kumlien, akke. olja på duk

KUMLIEN, AKKE. Olja på duk.

Flicka med cello. 82x65. Otydl. sign. i övre högra hörnet.

Lagad reva i övre högra hörnet.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
900 SEK