E.R. Raimbault

(Frankrike, 1900-tal)
E.R. Raimbault
(Frankrike, 1900-tal)

E. R. RAIMBAULT, olja på pannå, 1960.

Etikett a tergo " Il était une fois", Paris 1960. E.R. Raimbault. 114 x 55.

Säljes till förmån för Röda korset.

Sprickor. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

111. Ljuskrona, för fyra ljus, av Olof Westerberg (mästare verksam i Stockholm ca 1769-1811) daterad 1795, Gustaviansk.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK