E.R. Raimbault

(Ranska, 1900-tal)
E.R. Raimbault
(Ranska, 1900-tal)

E. R. RAIMBAULT, olja på pannå, 1960.

Etikett a tergo " Il était une fois", Paris 1960. E.R. Raimbault. 114 x 55.

Säljes till förmån för Röda korset.

Sprickor. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK