KOPPARSTICK, Jean le Pautre, 1600-talets slut.

Interiör från Den Inbillade sjuke av Molière på "Les Divertissments de Versailles". 29 x 42.

Något bucklig. Reva. Beskuren.

Proveniens

Inköpt hos Martines, Paris.

Utropspris
2 000 SEK