Möbler
23563
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Stolar, 6 st, gustaviansk stil, 1900 talets mitt

Slitage och repor samt smärre pastellageskador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK