MAPP, "I fjärrperspektiv", Otto G Carlsund, bibliofilupplaga med litografier av bl. a. Esaias Thorén, numr. "47/199".

Signerade litografier av Franciska Clausen (ramad), Eric Grate (stämpelsignerad), Axel Olson, Erik Olson samt Esaias Thorén (ramad).

Ej genomgången.

Utropspris
4 000 SEK