ANKELBOOTS, ett par, Balmain, Design Giuseppe Zanotti, 2000-tal

Röd mocka med fem silverfärgade spännen på sidan, silverfärgad dragkedja bak. Svart skinnfoder, stämpelmärkt "GIUSEPPE ZANOTTI POUR BALMAIN PARIS". Enligt märkning storlek 36. Klackhöjd 11 cm, innermått ca 24 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 200 SEK