Smycken
262729

SMYCKEN, 6 st, silver samt guld, bl a Gussi-Smycken AB, Malmö 1970.

Stelt armband 20k guld, stämplar saknas, ca 14 g, diam ca 6. Stelt armband i silver med tigeröga, diam ca 7. Broscher i silver, 4 st, L 3,5-5,5. Silversmycken vikt tot ca 60 g.

Tigeröga med spricka. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK