KOPPARSTICK, 2 st, Frankrike, 1700-talets slut.

Efter Georges Giorgion samt efter Luca Cambiazo.Bladstorlek 53 x 35.

Gulnade, fläckar, risp, slitage. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
100 EUR