FERD. von WRIGHT resp. M. von WRIGHT, litografier, 2 st, 1920-tal

"Orrtupp i sommardräkt" resp. "Orre, tupp om våren". Bildstorlek 35,5 x 25,5

Ej examinerade ur ram.

Utropspris
100 EUR