27391
SERVISDELAR, 10 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets senare del.
Servisdelar, 10 st, porslin, royal copenhagen, 1900 talets senare del

"Blå blomst", 6 äggkoppar, salt- och pepparströare, ett par mindre skålar med lock.

Bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 SEK