Otto Boström

(Sverige, 1868-1933)
Otto Boström
(Sverige, 1868-1933)

OTTO BOSTRÖM, olja på duk, sign och dat -89.

Flicka på väg. 61 x 45.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK