Otto Boström

(Ruotsi, 1868-1933)
Otto Boström
(Ruotsi, 1868-1933)

OTTO BOSTRÖM, olja på duk, sign och dat -89.

Flicka på väg. 61 x 45.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK