KAPPA, Yves Saint Laurent, Variation, 1900-talets andra hälft.
Polyester. Svart kappa, dubbelknäppt med guldfärgade knappar. Två fickor framtill. Märkt "YSL" i guld under kragen i nacken. Med tillhörande knytskärp.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.