TE- OCH KAFFESERVIS, 4 delar, nysilver, rokokostil, Original Wellner, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Kaffekanna med lock, tekanna med lock, sockerskål med lock och hänklar, gräddkanna. H 11,5-27. Stplmärkt.

Sedvanligt slitage. Mindre anlöpningar. Trädetaljer i handtag med slitage.

Utropspris
1 500 SEK