VASER, 3 st, tenn, Edvin Ollers, 1930/40-tal.

Cylindrisk med mässingsfot och dekor av mässingsränder. H 19,5. Lätt konande på rund fot. H 16. På rund fot, indragen mitt. H 20,5.

Slitage. Repor. Bucklor.

Utropspris
1 200 SEK